Sarsa Motyle i ćmy teledysk | POPHEART.pl

Sarsa wybrała nowy singiel. Premiera teledysku już w środę!

“Motyle i ćmy” to nowy singiel Sarsy. Utwór promuje ostatnie wydawnictwo artystki “Pióropusze”. Krążek ukazał się pod koniec tego maja i przyniósł chociażby taki przebój jak “Bronię się”. Premiera teledysku do nowej piosenki już w środę.

“Pióropusze” to drugi studyjny album Sarsy, który na sklepowych półkach pojawił się 26 maja nakładem Universal Music Polska. Drugim oficjalnym utworem, po wspomnianym “Bronię Się”, promującym “Pióropusze” została kompozycja “Volta”. Słowa do nagrania napisała sama piosenkarka, natomiast przy skomponowaniu muzyki pomagał jej Paweł Smakulski. Numer promował także film Juliusza Machulskiego o tym samym tytule, który trafił do kin w wakacje.

Jak czytamy na stronie Universal Music Polska, w środę pojawi się teledysk do “Motyle i ćmy”. Wygląda na to, że po raz kolejny Sarsa nas zaskoczy!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus