Sarsa prezentuje teledysk do utworu “Motyle i Ćmy”

“Motyle i Ćmy” to trzeci singiel z albumu „Pióropusze”, który ukazał się w maju tego roku. Nad ostatecznym brzmieniem utworu pracowali producenci ze Szwecji oraz Bogdan Kondracki. Zobaczcie klip do “Motyle i Ćmy”!

Marta Markiewicz, znana jako Sarsa, sławę zdobyła biorąc udział w programie “The Voice” oraz swoimi hitami z debiutanckiej płyty “Zapomnij Mi”. Swój najnowszy singiel opisuje jako “najbardziej nostalgiczny utwór z płyty mówiący o dualizmie jaki nosi w sobie każdy człowiek”. Po singlu “Bronie się” i przebojowej, podbijającej wszystkie listy przebojów “Volcie” przyszedł czas na najbardziej zaskakujące wcielenie Sarsy “Motyle i Ćmy”. Klip jest pełen nostalgicznych ujęć i budzi skojarzenia z niektórymi pracami Lany Del Rey.

Tekst jak zwykle napisałam w oparciu o swoje doświadczenia. Mam nadzieję, że znajdzie wielu odbiorców, którzy utożsamią się z treścią i samą muzyką. Bardzo ważnym dopełnieniem utworu jest wideoklip, w którym jak zwykle zaszyfrowałam przekaz tak by każdy miał przestrzeń na swoją interpretację.

Podoba Wam się Sarsa w takiej odsłonie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus