Reedycja “Glory Days” od Little Mix już w listopadzie! Posłuchaj zapowiedzi utworu “Is Your Love Enough?”

Ostatnie miesiące brytyjska grupa Little Mix może bez wątpienia zaliczyć do wyjątkowo udanych. Po premierze ich najnowszego wydawnictwa dziewczyny skupiły się na działaniach promocyjnych oraz koncertowaniu w ramach trasy Glory Days Tour, która zgodnie z planem zostanie zakończona 26 listopada w Londynie. To jednak nie koniec ery płyty “Glory Days”, gdyż zespół ma dla fanów także wyjątkową niespodziankę.

Płyta “Glory Days: The Platinum Edition” to reedycja wydanego w zeszłym roku czwartego albumu dziewczyn i ukaże się ona już 24 listopada nakładem Syco Records i Columbia Records. Wydawnictwo oprócz wydanego materiału zawierać będzie trzy zupełnie nowe utwory oraz dokument zrealizowany w trakcie obecnej trasy zespołu. Single z albumu jednocześnie zastąpione zostaną wersjami wydanymi już jako remiksy, w których pojawiają się Kid Ink, Machine Gun Kelly oraz Stormzy. Wszystkie informacje przedstawiamy Wam poniżej!

Little Mix "Glory Days: The Platinum Edition" cover

Little Mix / Syco Records / Columbia Records

Tracklista:
1. Shout Out to My Ex
2. Touch (feat. Kid Ink)
3. Reggaeton Lento (Remix with CNCO)
4. F.U.
5. Power (feat. Stormzy)
6. No More Sad Songs (feat. Machine Gun Kelly)
7. Oops (feat. Charlie Puth)
8. You Gotta Not
9. Down & Dirty
10. Your Love
11. Nobody Like You
12. Private Show
13. Nothing Else Matters
14. If I Get My Way
15. Is Your Love Enough?
16. Dear Lover

Dodatkowo w ramach przygotowań do premiery wydawnictwa grupa udostępniła fragment jednego z nowych utworów – “Is Your Love Enough?”. Zapowiedzi piosenki możecie posłuchać poniżej!

Udostępnij na Google Plus