Red Lips i Łobuzy we wspólnym kawałku!

Zespół rockowy i formacja disco polo w jednym kawałku – tego chyba jeszcze w Polsce nie było! Red Lips postanowili połączyć swoje siły z grupą Łobuzy. W ten sposób powstała kompozycja “Mamo!”.

Kolektyw Red Lips i Łobuzy został zainspirowany takimi duetami jak Foo Figters & Rick Astley, czy Metallica & Lady Gaga. Jest to romans niepokornego rock n roll’a i szalonego disco. Z jednej strony przesterowane riffy gitarowe, rockowa energia koncertowa i chrupiące wokale, a z drugiej taneczne bity, przebojowe, lekkie melodie i dowcipne teksty, które podbiły wszystkie kluby i dyskoteki w Polsce. To dowód na to, że muzyka jest i być powinna ponad jakimikolwiek podziałami, a muzycy potrafią porozumiewać się językiem uniwersalnym.

 

Utwór “Mamo!” powstał w studio nagraniowym Black Kiss Records. Wszystkie partie instrumentalne zostały zarejestrowane na żywo w tradycyjnej technologii analogowej i bez użycia sampli. Teledysk zrealizowało “Mania Studio”, a kompozycję oraz tekst napisali wspólnie wszyscy członkowie obu zespołów podczas jednej z imprez.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus