Premiera nowego utworu Taylor Swift już jutro!

Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Po wydaniu nowego singla “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It?” i zapowiedzi albumu artystka nie schodzi z ust wszystkich portali muzycznych. Do premiery krążka jeszcze miesiąc, ale wokalistka nie zwalnia tempa i już jutro możemy się spodziewać nowego utworu!

Piosenka “Gorgeous” to najnowsza propozycja Taylor Swift na nowy singiel promujący nadchodzący album “Reputation”, który zostanie wydany 10 listopada tego roku nakładem wytwórni Big Machine Records. Nowy utwór swoją premierę ma mieć dziś o północy Czasu Wschodniego (EST), czyli o siódmej rano naszego czasu. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących samego utworu, ani czy powstanie do niego teledysk. W ostatnich dniach w Interncie pojawiły się doniesienia na temat tego, iż Taylor nagrywa teledysk. Nie wiadomo jednak czy jest to klip do niewydanego jeszcze utworu “Gorgeous”, czy do znanej już kompozycji “…Ready For It?”.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Taylor Swift zamyka album “1989” wydany jeszcze w 2014 roku, z którego pochodzącą m.in. takie hity jak “Shake It Off” czy “Bad Blood” i który zdobył nagrodę Grammy. Najnowszy krążek wokalistki “Reputation” będzie mieć swoją premierę już za miesiąc! Czy nowy utwór również stanie się hitem?

Udostępnij na Google Plus