ritaora-anywhere

Premiera nowego singla Rity Ory! Obejrzyj teledysk do utworu “Anywhere”

Rita Ora, brytyjska wokalistka i autorka tekstów, od dłuższego czasu pracuje nad drugim studyjnym albumem, który miał mieć swoją premierę już jakiś czas temu jednak z powodu niezgodności z wytwórnią tak się nie stało. Pod szyldem nowej wytwórni wokalistka zaprezentowała swój singiel “Your Song”, a teraz przyszła pora na drugi utwór!

Piosenka “Anywhere” to premierowa singiel autorstwa wokalistki Rity Ory zapowiadający jej drugi album, którego premiera prawdopodobnie odbędzie się na przełomie 2017 i 2018 roku. Utwór miał swoją premierę 20 października w serwisach sprzedaży cyfrowej i streamingowych. Piosenka została napisana przez artystkę we współpracy z Andrew Wattem, a za produkcję kompozycji odpowiedzialny jest DJ Alesso. Do utworu powstał również teledysk, którego premiera odbyła się w tym samym czasie na oficjalnym kanale YouTube Rity Ory.

Rita Ora - Anywhere Okładka

Rita Ora / Atlantic Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Rity Ory zamyka jej debiutancki album “Ora” z 2012 roku, z którego pochodzą m.in. takie hity jak “How We Do (Party)” czy “R.I.P.”. Wokalistka obecnie przygotowuje się do wydania długo oczekiwanego drugiego krążka, który jak dotąd promował utwór “Your Song”, a dziś nastąpiła premiera zupełnie nowej piosenki “Anywhere”. Teledysk do nowego singla prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa propozycja od Rity? 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus