Premiera nowego singla Ricky’ego Dillona! Obejrzyj klip do piosenki “a Fun Song”

Ricky Dillon, a właściwie Richard Dillon, to 25-letni youtuber pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, którego niedawno przedstawialiśmy w naszym cyklu “Odkrywamy”. Na chwilę obecną jego filmiki zostały odtworzone ponad 350 milionów razy, a sam kanał w serwisie YouTube posiada więcej niż 3 miliony subskrypcji. Popularny youtuber ma też jednak drugą pasję – muzykę, w której spełnia się już od ponad trzech lat, a na swoim koncie ma już EP-kę oraz album długogrający. Dzisiaj swoją premierę miał zupełnie nowy utwór wraz z towarzyszącym mu teledyskiem!

Piosenka “a Fun Song” to premierowy singiel youtubera Ricky’ego Dillona, który swoją premierę miał 8 października w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Wraz z premierą samej kompozycji w sieci w późniejszym czasie zadebiutował również teledysk na oficjalnym kanale Dillona, w którym udział wzięli również inni youtuberzy. Na ten moment nie jest wiadome czy Ricky Dillon ma w planach nagranie całego albumu lub EP-ki, w której skład wchodziłby nowy singiel.

Ricky Dillon - a Fun Song okładka

Ricky Dillon / EGR Music Group

Przypomnijmy, że Ricky Dillon w swoim dorobku muzycznym ma już EP-kę “RPD” z 2015 roku oraz album “GOLD”, na którym znajdziemy m.in. utwór “Problematic” nagrany z raperem Snoop Doggiem. Teledysk do premierowego singla “a Fun Song” prezentujemy poniżej!Udostępnij na Google Plus