Eva Simons w nowym teledysku do “Avalon” | POPHEART.pl

Premiera nowego singla Evy Simons! Zobacz teledysk do utworu “Avalon”

O holenderskiej wokalistce Evie Simons świat usłyszał za sprawą jej utworu “Silly Boy” wydanego w 2009 roku, kiedy to po wycieku utworu do sieci pomylono go z piosenką autorstwa Lady Gagi i Rihanny. Dzięki internetowi piosenka stała się bardzo popularna, a Eva wykorzystując okazję wydała później do niej klip. Niestety pomimo wielu singli wydanych przez wokalistkę nie doczekaliśmy się od niej jak na razie pełnego albumu. W ostatnim czasie wokalistka powróciła do muzycznego show-biznesu i wydała nowy utwór “Guaya”, a teraz kontynuuje swoje aktywności wraz z premierą zupełnie nowej piosenki!

Utwór “Avalon” to najnowszy singiel wokalistki Evy Simons, który zadebiutował w sieci wraz z teledyskiem 27 października pod szyldem wytwórni Powerhouse Music. Za produkcję piosenki odpowiedzialne jest trio producenckie Noisia, a sam utwór został napisany przez  teledysk został wyreżyserowany przez Antona van der Lindena.

avalonokladka

Eva Simons / Powerhouse Music

Przypomnijmy, że Eva Simons zadebiutowała jeszcze w 2009 roku ze swoim singlem “Silly Boy”. Od tamtego czasu wydała ponad 9 singli solowych, ma również na swoim koncie kolaboracje z innymi artystami, np. will.i.amem w utworze “This is Love”.  Teledysk do najnowszego singla Evy możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka wokalistki?


Udostępnij na Google Plus