Premiera EP-ki MØ “When I Was Young”! Posłuchaj najnowszego projektu artystki

MØ, duńska wokalistka i autorka tekstów, wciąż przygotowuje się do premiery swojego drugiego studyjnego albumu. Po ogromnym sukcesie singla “Final Song”, który dotarł ostatecznie do pierwszej dziesiątki list przebojów w kilku europejskich krajach, gwiazda chce kolejny raz zawalczyć o swoje miejsce na popowej scenie. Artystka po kilku miesiącach nieobecności zaprezentowała właśnie swoją najnowszą EP-kę!

Wydawnictwo “When I Was Young” to najnowszy projekt , który trafił do sieci 26 października 2017 roku nakładem wytwórni Sony Music oraz Chess Club. EP-ka zawiera łącznie sześć premierowych kompozycji, w tym tytułowy utwór “When I Was Young”, do którego powstało także oficjalne lyric video. Zgodnie ze słowami wokalistki projekt jest zbiorem kompozycji napisanych przez nią w ciągu ostatnich czterech lat i odzwierciedlać mają konkretne sytuacje i jej sposób myślenia z tego okresu.

Przypomnijmy, że dyskografię MØ zamyka debiutancki album „No Mythologies to Follow” z 2014 roku. Jej kolejne wydawnictwo pierwotnie ukazać się miało jeszcze w tym roku nakładem wytwórni RCA Records i Chess Club, jednak najwyraźniej kolejny raz zostanie ono przesunięte. Przypomnijmy, że wokalistka dała także w zeszłym roku koncert w warszawskim klubie Stodoła, na który bilety ostatecznie zostały wyprzedane. Nowej EP-ki “When I Was Young” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus