Premiera drugiego singla Liama Payne’a! Posłuchaj utworu “Bedroom Floor”

Liam Payne, brytyjski wokalista i członek grupy One Direction, prezentuje premierowy materiał na swój solowy debiutancki album. Po zawieszeniu działalności przez zespół każdy z członków skupił się na aktywnościach już na własny rachunek, jednak Payne kazał czekać na siebie fanom najdłużej. Jeszcze jakiś czas temu wokalista zaprezentował swój debiutancki singiel, a do sieci trafił już drugi singiel zapowiadający album artysty. Posłuchajcie!

Piosenka “Bedroom Floor” jest drugim solowym utworem Liama Payne’a, który trafił do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 20 października. Warto wspomnieć, że już kilka miesięcy temu znany był tytuł piosenki oraz jej szczegóły, o czym również pisaliśmy. Utwór został napisany m.in. przez amerykańskiego wokalistę Charliego Putha, zaś za produkcję tej kompozycji odpowiedzialni są Steve Mac i Ben Rice. Nie ma w tym momencie żadnych informacji dotyczących daty wydania teledysku, lecz wraz trafieniem utworu do sprzedaży cyfrowej, na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube odbyła się również premiera lyric video.

Liam Payne - Bedroom Floor okładka

Liam Payne / Columbia Records / Capitol Records

Przypomnijmy, że Liam Payne karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Warto wspomnieć, że Payne jest jednocześnie ostatnim ze swojej grupy, który zadebiutował z solowym nagraniem – swoje nagrania zaprezentowali już bowiem Harry StylesNiall Horan oraz Louis TomlinsonJak Wam się podoba “Bedroom Floor”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus