Poznaliśmy szczegóły nowego krążka Mariny “On My Way”

Wszystko jest już jasne. Drugi solowy krążek Mariny “On My Way” ukaże się 17 listopada 2017 roku. Na płycie znajdziemy dziesięć kompozycji, w tym oczywiście trzy single promujące album: “On My Way”,”Hiding In The Water” oraz “Takin’ Ya Rock Out”.

Pierwszy (i jedyny) album Mariny “Hard Beat” ukazał się dokładnie sześć (!) lat temu. Promował go dobrze przyjęty singiel “Electric Bass”. Niestety, po jego wydaniu, artystka na jakiś czas zniknęła z rynku muzycznego, skupiając się na zdrowiu i życiu rodzinnym. Na szczęście w tym roku powróciła. Po trzech singlach, już wkrótce otrzymamy cały album. Na “On My Way” znajduje się 10 anglojęzycznych utworów zrealizowanych m.in w Matrix Studios w Wielkiej Brytanii, z Pete Boxsta Martin, w SL Studio i w Mosqitoo Music Studio. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Maciej Nowak.

Tracklista:

1. Lay My Body Down
2. Hiding In The Water
3. Takin’ Ya Rock Out
4. M.I.A.
5. SiN
6. I Do
7. Flesh And Bone
8. How Dare You
9. On My Way
10. Complete

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus