Natalia Nykiel Discordia | POPHEART.pl

Posłuchaj nowego albumu Natalii Nykiel “Discordia”!

Dziś premiera długo wyczekiwanego albumu Natalii Nykiel “Discordia”. Wydawnictwo ukazało się w dwóch wersjach: podstawowej i deluxe. Wokalistka zaprosiła do współpracy takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. 

Utwory na płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa “Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat. Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty.

 

Płytę promowały utwory “Spokój” oraz “Kokosanki”. Przypominamy o konkursie w którym możecie wygrać bilety na warszawski koncert Natalii.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus