Poppy debiutuje z albumem “Poppy.Computer”! Posłuchaj w całości pierwszej pełnej płyty wokalistki

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu Poppy po wielu miesiącach oczekiwania oficjalnie zaprezentowała światu swój debiutancki album. O artystce mogliście już przeczytać w naszej serii Odkrywamy, gdzie niedawno przybliżyliśmy Wam jej fenomen, natomiast teraz przyszedł moment aby muzyka przemówiła sama za siebie. Pierwsze wydawnictwo wokalistki jest już dostępne do odsłuchu i zakupu w wersji fizycznej oraz cyfrowej!

“Poppy.Computer” to debiutancki album znanej w sieci wokalistki i youtuberki o pseudonimie Poppy, który trafił oficjalnie do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 6 października nakładem wytwórni I’m Poppy oraz Mad Decent. Na krążku znajdziemy łącznie jedenaście kompozycji, w tym wydane wcześniej single “I’m Poppy”, “Let’s Make a Video”, “Interweb”, “My Style” oraz “Computer Boy”. Na pierwszej płycie młodej wokalistki wyraźnie czuć inspirację azjatycką muzyką rozrywkową, a sam dźwięk można śmiało porównać chociażby do popularnej japońskiej gwiazdy Kyary Pamyu Pamyu.

"Poppy.Computer" cover

Poppy / I’m Poppy / Mad Decent

Tracklista:
1. I’m Poppy
2. Let’s Make a Video
3. Bleach Blonde Baby
4. Moshi Moshi
5. Interweb
6. My Microphone
7. My Style (feat. Charlotte)
8. Computer Boy
9. Fuzzy
10. Software Upgrade
11. Pop Music

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy”, jego szybki następca “Lowlife” oraz w lutym kolejnego roku cała EP-ka “Bubblebath”. Projekt oscylujący w granicach popu, muzyki elektronicznej, a nawet ska czy rocka umknął niestety szerszej publice i nie zdobył oczekiwanego przez wytwórnię rozgłosu. Czy tym razem będzie inaczej? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Udostępnij na Google Plus