pinkbeautifultraumapromo

P!nk prezentuje kolejny utwór z albumu “Beautiful Trauma”! Posłuchaj kompozycji “Whatever You Want”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, już wkrótce powróci do muzycznego świata z nowym albumem. Z nadchodzącego wydawnictwa artystka jak do tej pory zdążyła wydać już swój pierwszy singiel “What About Us” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem oraz tytułową kompozycję “Beautiful Trauma”, które zostały dość ciepło przyjęte przez fanów. To jednak nie koniec atrakcji od P!nk, bowiem w oczekiwaniu na krążek artystka postanowiła uraczyć fanów kolejnym nowym utworem!

“Whatever You Want” jest najnowszym utworem promującym nadchodzący album P!nk zatytułowany “Beautiful Trauma”, który swoją premierę ma mieć już 13 października tego roku. Piosenka została napisana przez artystkę we współpracy z Maxem Martinem i Shellbackiem, którzy zajęli się dodatkowo również produkcją. Kompozycja wydana została jako przedsmak nowego krążka i trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów strumieniowych 5 października. Do piosenki powstało także oficjalne lyric video, które już można zobaczyć w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album P!nk“The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”“Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Dodajmy, że pierwszy singiel z nowej płyty – „What About Us” – jest już oficjalnie największym singlowym hitem w karierze wokalistki, a także najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych w tym tygodniu. Nowego utworu “Whatever You Want” możecie posłuchać poniżej! Do premiery płyty pozostał tydzień! Gotowi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus