P!nk o Dr. Luke’u: “To karma! Zasłużył na to, bo jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM!”

Choć trudno w to pewnie uwierzyć, to batalia sądowa Keshy z jej byłym producentem Dr. Lukiem trwa już niemal trzy lata. Sprawa wciąż jest jedną z najbardziej bulwersujących, jednak rozwiązania konfliktu jak dotąd wciąż nie widać. W obronie wokalistki stanęło już wiele jej koleżanek z branży, które otwarcie opowiedziały się przeciwko byłemu producentowi Keshy: jedną z nich jest także P!nk, która również miała okazję w przeszłości z nim współpracować. Artystka właśnie kolejny raz dała wyraz temu, że czas ten wspomina bardzo negatywnie.

W najnowszym wywiadzie dla gazety The New York Times P!nk została kolejny raz zapytana o sprawę sprzed lat i zgodnie z oczekiwaniami dziennikarza nie przebierała w słowach. Wokalistka nie tylko odpowiedziała wprost, że ukrywający się pod pseudonimem Dr. Luke Lukasz Gottwald jest jej zdaniem po prostu “złym człowiekiem”, ale dodatkowo stwierdziła, że wszystkie słowa krytyki kierowane pod jego adresem są wynikiem karmy za wydarzenia z przeszłości. Jednocześnie zapewniła, że “powiedziała mu to kiedyś w twarz i od tej pory z nim nie współpracuje”.

Nie wiem co tam naprawdę zaszło. Wiem natomiast, że niezależnie czy Dr. Luke faktycznie to zrobił, że zasłużył na to co go spotkało, bo jest złym człowiekiem. Powiedziałam mu to w twarz i nie pracuję z nim od tej pory. Nie wykonuje dobrze swojej pracy, nie jest miłą osobą, nie robi tego co powinien kiedy ma okazję i po prostu mu nie współczuję.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy P!nk wypowiada się negatywnie o Gottwaldzie, z którym współpracowała jeszcze przy okazji płyty “I’m Not Dead”. Wokalistka wyznała już kiedyś, że utwory produkowane przez Luke’a brzmią niemal identycznie, a on sam jest osobą bardzo konfliktową i apodyktyczną. W podobnym tonie wypowiadała się o nim ostatnio m.in. powracająca właśnie na scenę wokalistka Kelly Clarkson.

Oczyszczając atmosferę na koniec warto wspomnieć, że nowa płyta artystki zatytułowana “Beautiful Trauma” trafia do sklepów już w przyszły piątek, 13 października. Najnowszego nagrania z tego wydawnictwa możecie posłuchać poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus