P!nk: “Nigdy nie byłam tak popularna, jak Britney czy Christina”

P!nk przygotowuje się obecnie do wydania swojego najnowszego albumu “Beautiful Trauma”, który trafi na półki sklepowe 13 października. Z tej okazji wokalistka udzieliła ostatnio wywiadu gazecie The New York Times, w którym postanowiła wrócić wspomnieniami do początków kariery.

P!nk, którą od początku kariery kreowano na kompletne przeciwieństwo takich wokalistek jak Britney Spears czy Christina Aguilera, postanowiła wypowiedzieć się o porównaniach z koleżankami z branży.

“Nigdy nie wygrałam konkursu popularności. Nigdy nie byłam tak popularna, jak Britney czy Christina. Jeżeli szukasz jakiś wzmianek o muzyce pop, nigdzie nie jestem wspomniana – moje imię nigdzie się nie pojawia.”

Przypominamy, że P!nk jakiś czas temu poinformowała, że przez wiele lat była skłócona z Christiną Aguilerą. Do sprzeczki między wokalistkami doszło podczas nagrywania wielkiego przeboju “Lady Marmalade”. Jednak według P!nk ich konflikt oficjalnie został zakończony w ubiegłym roku.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus