Nowy projekt “niXes” Ani Rusowicz wydaje album

W sieci ukazały się dwa tajemnicze, nasycone psychodeliczną atmosferą lat ’60 i wpływami muzyki elektronicznej single nowej grupy Ani Rusowicz – niXes. Jak mówi sama piosenkarka – ten zespół ma prezentować jej alter ego.

Ania Rusowicz od zawsze znana była ze swojego potężnego głosu, niezwykłej charyzmy scenicznej, ale także ze swojej miłości do muzyki hipisowskiej. Pełna emocji twórczość w końcu zawędrowała w nieco inne przestrzenie, które wokalistka nazwała muzyką neo-hippie. Razem z Kubą Galińskim, utalentowanym producentem i kompozytorem stworzyła projekt o nazwie niXes – fuzję rocka psychodelicznego i muzyki elektronicznej. Single Circles oraz Hole in the Universe swoją muzyką oraz obrazami przenoszą nas w światy głębokiej, psychodelicznej wizji, rodem z australijskich gór.

Jesteście ciekawi “niXes”?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus