Nowy album Sama Smitha już wkrótce! Poznaj szczegóły płyty “The Thrill of It All” i posłuchaj kompozycji “Pray”

Brytyjski piosenkarz Sam Smith, znany z takich hitów jak „Stay With Me” czy “I’m Not the Only One”, kazał fanom długo czekać na kolejną porcję nowej muzyki. Niedawno w sieci zadebiutował pierwszy singiel z nowego wydawnictwa zatytułowany “Too Good At Goodbyes”, który został bardzo ciepło przyjęty przez obie strony muzycznego świata, a dziś poznaliśmy wszystkie szczegóły jego nadchodzącego wydawnictwa. Jesteście gotowi na wielki powrót wokalisty?

Na ten moment fani wokalisty czekali przez ostatnie kilkanaście miesięcy! Drugie studyjne wydawnictwo Sama Smitha zostało już zatytułowane “The Thrill of It All” i ukazać się ma 3 listopada nakładem wytwórni Capitol Records. Płyta ukaże się w dwóch wersjach: na edycji regularnej znajdziemy ostatecznie dziesięć nowych piosenek, natomiast w skład edycji specjalnej wejdą jeszcze cztery dodatkowe kompozycje. Przypomnijmy, że pierwszym singlem z wydawnictwa jest utwór “Too Good At Goodbyes”, którą również usłyszymy na nowym albumie.

Sam Smith "The Thrill of It All" cover

Sam Smith / Capitol Records

Tracklista:
1. Too Good At Goodbyes
2. Say It First
3. One Last Song
4. Midnight Train
5. Burning
6. HIM
7. Baby, You Make Me Crazy
8. No Peace (feat. YEBBA)
9. Palace
10. Pray
11. Nothing Left for You (Special Edition)
12. The Thrill of It All (Special Edition)
13. Scars (Special Edition)
14. One Day at a Time (Special Edition)

Przypomnijmy, że Sam Smith stał się rozpoznawalny za sprawą gościnnego udziału w piosenkach Disclosure („Latch”) oraz Naughty Boy’a („La La La”). W 2014 roku do sprzedaży trafiła jego debiutancka płyta „In The Lonely Hour, która bardzo szybko stała się bestsellerem. Nad nowymi utworami wokalista pracował podobno m.in. z zespołem Clean Bandit, Timbalandem, Naughty Boy’em czy Frances.

W ramach oczekiwania polecamy Wam najnowszą piosenkę Sama zatytułowaną “Pray”, która również wejdzie w skład nadchodzącego wydawnictwa! Czekacie na nową płytę Sama Smitha?

Udostępnij na Google Plus