Nowy album od Tove Lo już w przyszłym miesiącu! Poznaj szczegóły płyty “Blue Lips”

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo od jakiegoś czasu przygotowywała się do wydania drugiej połowy swojego drugiego albumu “Lady Wood”. Pierwsza część wydawnictwa spotkała się ostatecznie z bardzo ciepłą reakcją muzycznego świata – nic więc dziwnego, że fani niecierpliwie czekają na zapowiadaną od dawna kontynuację, która w ogólnym rozrachunku została nazwana “Blue Lips”. Nadchodzący album promował jak dotąd utwór “Disco Tits”, a dziś uzyskaliśmy też informacje na temat szczegółów szumnie zapowiadanego projektu!

Album “Blue Lips” to trzeci album szwedzkiej wokalistki Tove Lo, który swoją premierę ma mieć 17 listopada tego roku nakładem wytwórni Island Records. W skład krążka wchodzić będzie jak dotąd wydany singiel “Disco Tits” oraz utwór “Bitches”, który miał swoją premierę przy okazji wydania filmu “Fairy Dust”. Tak jak w przypadku poprzedniego wydawnictwa, “Blue Lips” będzie również podzielone na dwie części – “Light Beams” oraz “Pitch Black”.

Tracklista:

 1. Light Beams (Chapter III)
 2. Disco Tits
 3. Shedontknowbutsheknows
 4. Shivering Gold
 5. Don’t Ask Don’t Tell
 6. Stranger
 7. Bitches
 8. Pitch Black (Chapter IV)
 9. Romantics (feat. Daye Jack)
 10. Cycles
 11. Struggle
 12. 9th of October
 13. Bad Days
 14. Hey You Got Drugs?
Tove Lo - Blue Lips okładka

Tove Lo / Island Records

Przypomnijmy, że poprzedni krążek “Lady Wood” promował singiel “Cool Girl” oraz wydane przedpremierowo kompozycje “Influence” oraz “True Disaster”. Jeżeli jeszcze nie słuchaliście albumu artystki, to gorąco zachęcamy do nadrobienia przed premierą nowego krążka oraz przeczytania naszego wywiadu z artystką i recenzji jednego z naszych redaktorówJesteście ciekawi jak będzie brzmiał nowy album Tove Lo?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus