Nowa piosenka Years & Years w reklamie kampanii H&M x ERDEM! Posłuchaj utworu “Hypnotised”

Brytyjski zespół Years & Years nadal intensywnie pracuje nad materiałem na swoje kolejne wydawnictwo. Olly Alexander i jego koledzy skupiają się aktualnie w pełni na nadchodzących kompozycjach, a ich nowy album według najnowszych wiadomości ukaże się prawdopodobnie już w przyszłym roku. W międzyczasie fani grupy mają jednak okazję usłyszeć ich premierowy utwór, tym razem w ramach ich współpracy z jedną z dużych marek odzieżowych.

Piosenka “Hypnotised” została stworzona przez Years & Years na potrzeby najnowszej kampanii reklamowej H&M x ERDEM, której wizualna odsłona w postaci krótkiego filmu trafiła właśnie do sieci. Za tekst utworu odpowiada oczywiście wokalista grupy Olly Alexander, a całość nadzorował reżyser i producent Baz Luhrmann. Warto wspomnieć, że “Hypnotised” to pierwsza premierowa kompozycja grupy od czasu nagranego na potrzeby filmu “Bridget Jones 3” utworu “Meteorite”.

Przypomnijmy, że dyskografię Years & Years zamyka wydany w 2015 album „Communion”, który pokrył się w naszym kraju platyną i zapewnił zespołowi dużą popularność w Polsce. Panowie wystąpili także w naszym kraju w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej oraz podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Reklamę marki H&M z utworem “Hypnotised” prezentujemy Wam poniżej! Czekacie na nowy album Years & Years?

Udostępnij na Google Plus