Wyciekło demo “I’m Not Hungry Anymore”! | POPHEART.pl

Niepublikowane demo Mariny & the Diamonds wyciekło do sieci! Pamiętacie jeszcze “I’m Not Hungry Anymore”?

Od premiery ostatniego wydawnictwa walijskiej piosenkarki Mariny Diamandis, znanej pod pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds, minęły już prawie trzy długie lata. Jeszcze niedawno zdawało się, że artystka zdążyła zatęsknić za muzycznym światem i przygotowuje się do wielkiego powrotu, ale szybko rozwiała wszelkie nadzieje fanów decydując się obecnie skupić na innych aktywnościach zawodowych. Marina co prawda nie planuje w najbliższym czasie powrócić z kolejnym albumem, ale dziś rano na jej fanów czekała pewna mała niespodzianka…

Jeżeli śledzicie uważnie karierę Mariny Diamandis to z pewnością pamiętacie jeden z utworów, który artystka zapowiadała jeszcze w lipcu 2014 roku. Marina pracowała wtedy nad swoim trzecim albumem “FROOT” i podzieliła się z fanami na Instagramie krótkim fragmentem nowej kompozycji, która ostatecznie nie znalazła się na finalnej trackliście płyty. “I’m Not Hungry Anymore”, bo tak została zatytułowana piosenka, przez lata pozostawała więc niewydanym odrzutem z wydawnictwa i fani prawdopodobnie mogliby jej już nigdy nie usłyszeć w całości. Tak przynajmniej wyglądała sytuacja do dzisiejszego poranka, kiedy to po ponad trzech latach kompozycja wyciekła do sieci.

Z perspektywy wieloletniego fana muzyki Diamandis chcę wierzyć, że ostateczne odrzucenie tej kompozycji z wydawnictwa było po prostu zwykłym wypadkiem przy pracy. Gdyby tylko w pewnym momencie dano “I’m Not Hungry Anymore” zielone światło, to byłoby ono prawdopodobnie jednym z najmocniejszych momentów płyty “FROOT”. Utwór wywołał już niemałe poruszenie wśród fanów wokalistki, jednak trudno się temu dziwić – niektórzy z nich, po ponad trzech latach od publikacji tego fragmentu, po prostu powoli tracili nadzieję na usłyszenie piosenki w całości. Myślę jednak, że mimo wszystko warto było poczekać.

Tym razem ze względu na szczególne okoliczności nie możemy niestety przekazać w Wasze ręce tej kompozycji, jednak niezmiennie polecamy Wam zapoznanie się ze wspaniałą twórczością Mariny – jej najnowszego (jak dotąd) wydawnictwa “FROOT” możecie posłuchać w jednym z poniższych linków!

Udostępnij na Google Plus