Nicki Minaj i Cardi B razem w nowym utworze trio Migos! Posłuchaj utworu “Motor Sport”

Amerykańskie trio Migos przygotowuje się obecnie do premiery swojego trzeciego wydawnictwa zatytułowanego “Culture 2”. Nowy album raperów może co prawda nie być dla fanów muzyki pop szczególnym wydarzeniem, jednak dzięki Quavo i jego kolegom z grupy nareszcie mamy okazję usłyszeć w jednym utworze dwie raperki, o których jest w ostatnim czasie zdecydowanie najgłośniej. Jesteście ciekawi jak brzmią efekty ich współpracy?

Singiel “Motor Sport” zapowiada nadchodzący trzeci album hip-hopowego trio Migos, które ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Quality Control Music, 300 Entertainment oraz Motown Records. W piosence gościnnie usłyszymy raperki Nicki Minaj oraz Cardi B, o których współpracy mówiło się już od jakiegoś czasu. Jak widać pogłoski okazały się prawdziwe, a fani obu pań mają teraz okazję usłyszeć je w końcu we wspólnej kompozycji. Niewykluczone, że do singla powstał już teledysk, jednak póki co nie mamy na ten temat żadnych szczegółowych informacji.

Przypomnijmy, że trio Migos znane jest głównie z hitowego singla “Bad and Boujee” z gościnnym udziałem Lil Uzi Verta, który dotarł ostatecznie do pierwszego miejsca amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Panowie znani są także ze współpracy z wieloma gwiazdami muzyki pop, dzięki czemu współpracowali już z takimi artystami jak chociażby Katy Perry, Justin Bieber czy Halsey. Piosenki “Motor Sport” możecie posłuchać w całości w jednym z poniższych linków! Myślicie, że Nicki i Cardi nagrają jeszcze coś razem w przyszłości? 

Udostępnij na Google Plus