Natalia Nykiel rusza w trasę “Total Tour”. Mamy zdjęcia z ostatniej próby!

W ostatni piątek ukazał się nowy krążek Natalii Nykiel “Discordia”. Premierze albumu towarzyszyć będzie wyjątkowa trasa koncertowa “Total Tour”, na którą złoży się 5 ekskluzywnych koncertów w Warszawie (26.10), Gdańsku (27.10), Wrocławiu (15.11), Toruniu (15.12) i Poznaniu (12.01). Tylko u nas zobaczycie zdjęcia z ostatniej próby przed trasą!

Pierwszy z koncertów już jutro. Natalia Nykiel wystąpi w warszawskiej Stodole zaledwie tydzień po premierze najnowszego krążka, zatytułowanego “Discordia“. Jest to drugi krążek w dorobku młodej wokalistki, wydany po trzech latach od debiutanckiego “Lupus Electro, za który Natalia Nykiel otrzymała szereg nominacji do nagród muzycznych, z czego wielu została laureatką. Została wyróżniona Złotą Płytą za album „Lupus Electro”, Diamentową Płytą za singiel „Bądź duży” i potrójną Platynową Płytą za singiel „Error”.

Zobacz jak nową płytę ocenił jeden z naszych redaktorów. 

Mamy dla was zdjęcia z ostatniej próby Natalii przed startem trasy. Za fotografię odpowiada Paweł Zanio.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus