Natalia Kukulska z nowym teledyskiem. Zobacz “Halo tu Ziemia”

“Halo tu Ziemia” to nowy teledysk Natalii Kukulskiej. Jest to kolejna propozycja z ostatniej płyty wokalistki, która ukazała się pod koniec września. W klipie wystąpiła m.in. aktorka znana z wielu polskich filmów i seriali, Kinga Preis. 

Płyta “Halo tu Ziemia” to dziewiąty krążek Natalii Kukulskiej. Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym. Pierwszym singlem promującym album był utwór „Kobieta”. Kolejnym singiel promującym album został tytułowy numer „Halo tu Ziemia”. Co o piosence powiedziała sama wokalistka?

– Chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach. W dużym skrócie o tym jest ta piosenka. Czy przypadkiem nie jesteśmy pionkiem w rękach stwórcy? Czy umiemy korzystać z naszej wolności? Może to dla nas zbawienne, że nie wszystko jest w naszych rękach i nie mamy na wszystko wpływu? Ale kto za tym stoi? “ Halo tu ziemia, kto nade mną ma moc? Halo tu Ziemia, chyba bawi go to.” Tyle wiemy o kosmosie, ale nie odpowiemy definitywnie na najważniejsze pytania. “Nowych połączeń brak”. Tam rozgrywa się coś, o czym nie mamy pojęcia, a u nas znajoma doczesność, nad którą próbujemy bezskutecznie jeszcze zapanować – “Tam niebo, tu ziemia”(…). Uwielbiam w niej brudne, żywe bębny, wyczynowy arpeggiator i pijanego Norda – powiedziała Natalia.

 

Natalia wyruszyła w trasę promującą płytę. W najbliższym czasie zagra w następujących miastach:
15.10 Włocławek / CK Browar B
18.10 Lublin / Klub 30
19.10 Biłgoraj / Biłgorajskie Centrum Kultury
20.10 Rzeszów / LUKR
21.10 Przemyśl / Centrum Kulturalne
25.10 Warszawa / Klub MIŁOŚĆ
27.10 Sosnowiec / Sala Widowiskowo-Koncertowa MUZA
1.12 Łódź / klub WYTWÓRNIA
8.12 Kielce / Wojewódzki Dom Kultury

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus