Najnowszy album Miley Cyrus bez promującej go trasy

W ubiegłym tygodniu ukazał się szósty album Miley Cyrus – “Younger Now”. Utworami promującymi wydawnictwo są “Malibu”, które dotarło do 10 miejsca Billboard Hot 100, oraz singiel “Younger Now”. Na potrzeby nowego albumu, piosenkarka przeszła znaczną metamorfozę, której statecznością zaskakuje na każdym kroku każdego, kto pamięta nagą Miley w teledysku do “Wrecking Ball”. Również brzmieniowo, jej najnowszy krążek wyraźnie odbiega od tego, co była gwiazda Disney’a prezentowała na “Bangerz”.

Tym razem w rozmowie z Howardem Sternem, Miley zaskoczyła swoich fanów po raz kolejny, stwierdzając, iż nie zamierza promować “Younger Now” jakimkolwiek tournée, przy czym podała raczej nadzwyczajne uzasadnienie swojej decyzji:

Dosłownie jedyny powód, przez który nie jadę w trasę to te piep*****e świnie. Tak właśnie bardzo kocham te świnie.

Piosenkarka jest w posiadaniu kilku świnek-pupili, które na co dzień towarzyszą jej w domu w Malibu. Młoda gwiazda znana jest również ze swojego zamiłowania do zwierząt. Przewiduje się, iż szósty longplay Miley Cyrus w pierwszym tygodniu od premiery sprzeda się w zaledwie w ilości 30-40 tysięcy kopii. Krążą również doniesienia, jakoby wokalistka już pracowała nad jego następcą.

Lubicie “Younger Now”? Chcielibyście zobaczyć odmienioną Miley Cyrus w trasie? 

Udostępnij na Google Plus