Marek Kaliszuk Bez Ciebie nie ma mnie | POPHEART.pl

Marek Kaliszuk z nowym singlem “Bez Ciebie nie ma mnie”

Kilka dni temu swoją premierę miał najnowszy singiel Marka Kaliszuka „Bez Ciebie nie ma mnie”. To już kolejny po „I Won’t Stop” oraz „Naprzeciw” utwór wokalisty i aktora, którego szeroka publiczność dobrze zna z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia?”, a także z wielu ról serialowych. We wtorek premiera teledysku z udziałem plejady polskich gwiazd.

Fani muzycznej twórczości Marka Kaliszuka mogą już usłyszeć najnowsze, taneczne nagranie, które ma ogromną szansę stać się przebojem. Z pewnością pomoże mu w tym gorąca okładka singla, którą Marek opublikował na swoich profilach społecznościowych, a także teledysk do piosenki „Bez Ciebie nie ma mnie”. W videoclipie, którego premiera odbędzie się w najbliższy wtorek wystąpiła plejada gwiazd, a wśród nich: Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Skrzynecka, Andżelika Piechowiak, Agnieszka Mrozińska, Tomasz Ciachorowski, Hiroaki Murakami i Marcin Łopucki.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus