Marcus & Martinus zdradzają szczegóły nowego albumu “Moments”

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów duetu Marcus & Martinus. Już 17 listopada ukaże się ich nowy, trzeci już krążek zatytułowany “Moments”. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji, a wersja deluxe będzie wzbogacona o ekskluzywną książeczką ze zdjęciami.

Marcus & Martinus, znani również jako M&M, to norweski duet 15-letnich braci bliźniaków – Marcusa i Martinusa. Ich debiutancki album “Hei” ukazał się w 2015 i przez kilkadziesiąt tygodni okupował szczyt zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Norwegii. W 2016 wydali swój pierwszy anglojęzyczny album “Together” zdobywając fanów w całej Europie, także w Polsce.

– “Moments” nie jest o spoglądaniu w przeszłość, jest o teraźniejszości, o “tu i teraz”. Jest o każdym pojedynczym momencie, który przeżywamy w trakcie naszej fantastycznej podróży. Życie to przygoda, pełna pojedynczych momentów, które spotykają nas na drodze – tak o płycie mówi Marcus.

Płytę promuje singiel “Make You Believe In Love”, wyprodukowany przez Red One, znanego ze współpracy z Lady Gagą, Jasonem Derulo i One Direction.

Tracklista:

1. Make You Believe In Love
2. Please Don’t Go
3. Next To Me
4. One Flight Away
5. Never feat. OMI
6. Get To Know Ya
7. Guitar
8. Dance With You
9. First Kiss
10. Like It Like It feat. Silentó

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus