Mamy dla was klip do utworu Remo ft. Bartek Kaszuba “Chciałbym”

Pod koniec września, odbyła się premiera albumu Remo “Przed Siebie”. Niedługo po premierze płyta okazała się hitem sprzedażowym i pojawiła się na 2 miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce. Na krążku znalazł się m.in. utwór “Chciałbym” do którego powstał klip.

Na krążku Remo możemy usłyszeć wiele młodych polskich wykonawców m.in. Sylwię Przybysz, Artura Sikorskiego, Dominikę Sozańską oraz Bartka Kaszubę, który użyczył głosu we wspomnianej piosence “Chciałbym”.

Bartek Kaszuba to młody aktor i piosenkarz, który zadebiutował na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego. We wrześniu 2016 roku wokalista podpisał swój pierwszy kontrakt muzyczny, a miesiąc później mogliśmy zobaczyć jego debiutancki singiel „Bo Nie Ma Cię Tu”, który do tej pory zebrał już blisko 800 tys. odsłon w serwisie YouTube. Bartek dalej pracował nad swoją muzyką, a owocami jego pracy są utwory: “Kolory” oraz “Tu i Teraz”, do których nagrane zostały również klipy.

Teraz możemy usłyszeć i zobaczyć artystę w klipie do utworu Remo, który tak jak inne kawałki na płycie motywuje słuchacza, dodaje wiary i energii w zmaganiu się z problemami.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus