Macklemore zagra koncert w Polsce! Raper ogłasza europejską trasę

Amerykański raper Macklemore po wydaniu swojego pierwszego solowego wydawnictwa od ponad dwunastu lat zapowiedział również trasę promującą nowy album. Znany z duetu Macklemore & Ryan Lewis artysta odwiedził w marcu tamtego roku fanów w Polsce, a już niedługo mogą oni liczyć na powrót rapera!

Macklemore znany jest szerszej publice przede wszystkim za sprawą takich hitów jak “Thrift Shop” czy “Can’t Hold Us”, które wydał w duecie z producentem i przyjacielem Ryanem Lewisem. Raper skupił się teraz jednak na swoim solowym projekcie w postaci albumu GEMINI. Raper obecnie rozpoczął już swoją trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo, a pierwszy koncert miał miejsce w 6 października w Portland, Stany Zjednoczone. Polscy fani jednak nie mają się o co martwić, ponieważ w dniu dzisiejszym Macklemore ujawnił również daty koncertów europejskiej części trasy, w tym w Polsce.

W ramach trasy “GEMINI Tour” Macklemore zagra koncert 26 kwietnia 2018 roku na warszawskim Torwarze. Bilety trafią do sprzedaży już 13 października tego roku!

macklemore-torwar

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus