Louis Tomlinson prezentuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty! Posłuchaj kompozycji “Just Like You”

Brytyjski wokalista i autor tekstów Louis Tomlinson pracuje obecnie nad zapowiadanym od niedawna pierwszym solowym albumem. Po wydanych jak dotąd singlach “Back to You” oraz „Just Hold On” nagranym ze znanym DJ-em Stevem Aokim członek grupy One Direction skupił się na pracach nad kolejnymi kompozycjami. Jedną z nich możemy usłyszeć premierowo już dziś, bowiem kolejny singiel artysty właśnie zadebiutował w sieci!

Piosenka „Just Like You” to już trzeci singiel Louisa Tomlinsona zrealizowany poza działalnością zawieszonej obecnie grupy One Direction. Utwór ukazał się w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 11 października nakładem wytwórni 78 Productions oraz Epic Records. “Just Like You” prawdopodobnie wejdzie w skład debiutanckiego solowego albumu Tomlinsona, który artysta planuje wydać podobno już w przyszłym roku. Tym razem Louis jest jedynym autorem kompozycji i w singlu nie usłyszymy żadnych dodatkowych gości. Oficjalny teledysk ma mieć swoją premierę prawdopodobnie już wkrótce.

Louis Tomlinson "Just Like You" cover

Louis Tomlinson / 78 Productions / Epic Records

Przypomnijmy, że Louis Tomlinson karierę wokalisty rozpoczynał razem z pozostałymi członkami zespołu One Direction, z którymi wydał łącznie pięć studyjnych płyt. Był on także drugim członkiem grupy, po Niallu Horanie, który wydał swój solowy utwór po ogłoszeniu przez grupę zawieszenia działalności. Nowy promocyjny singiel artysty „Just Like You” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba? Trzymacie kciuki za solową karierę Louisa?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus