lorde-melodramaextended

Lorde planuje wydanie reedycji swojego ostatniego albumu?

Nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów Lorde po kilkuletniej przerwie zaprezentowała światu swoją drugą studyjną płytę “Melodrama”, która została doskonale przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych. Gwiazda obecnie rozpoczęła trasę koncertową Melodrama World Tour, a wcześniej zaprezentowała również teledyski do dwóch singli “Green Light” oraz “Perfect Places”. Wydawać się jednak może, że wkrótce być może do sieci trafi również wzbogacona edycja ostatniego albumu artystki. O co chodzi?

W ostatnim czasie wokalistka Lorde przygotowywała się do swojej trasy koncertowej, która rozpoczęła się koncertem 26 września w Manchesterze. Artystka zdążyła również wydać swój trzeci singiel w postaci specjalnego remiksu utworu “Homemade Dynamite” z gościnnym udziałem m.in. wokalisty Khalida. Dzisiaj jednak na profilu Lorde w serwisie Twitter pojawił się krótki 19-sekundowy filmik, w którym usłyszeć możemy nieznany wcześniej fragment utworu okraszony w całości przez podpis “czy będziesz mnie kochać? będziesz?”:

Nie wiadomo na ten moment czy artystka szykuje w najbliższym czasie rozszerzoną wersję albumu, tak jak to było w przypadku poprzedniego albumu “Pure Heroine”, czy może jest to projekt poboczny. Według plotek wyżej przedstawiony fragment może dotyczyć współpracy Lorde z grupą Major Lazer oraz ich wspólnego utworu, którego zapowiedź można było usłyszeć w show radiowym producenta Diplo. Jak na razie jednak wszystkie informacje są tylko domysłami i musimy poczekać na więcej szczegółów.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamykają dwa wydawnictwa studyjne “Pure Heroine” oraz “Melodrama”, z których pierwszy wygenerował który takie hity jak słynne “Royals” czy “Team”.

Udostępnij na Google Plus