[KONKURS] Nagraj cover Ramony Rey. Wygraj kasę!

Ramona Rey na swoim Facebooku i Instagramie ogłosiła konkurs na cover jej singla “Jak Ty” promującego płytę “Ramona Rey 4”. Nagrodą jest 1000 zł oraz… o tym przeczytacie poniżej.

Zasady konkursu są proste: Nagraj filmik ze swoją wersją piosenki. Ten trafi na fan page Ramony, a autor najpopularniejszego wideo, wygra. Ramona przygotowała “pomoce naukowe” dla muzyków i wokalistów. W specjalnym filmiku pokazała dokładnie, jak zagrać piosenkę “Jak Ty” na gitarze. Na facebooku opublikowała też tekst piosenki.

“Konkurs dla odważnych, dla artystów, dla wokalistów, dla muzyków, dla wszystkich! Nagraj filmik, na którym śpiewasz mój singiel “Jak Ty”. Możesz śpiewać solo, w duecie, tercecie – jak chcesz! Zagraj sobie lub niech ktoś ci zagra. Możesz skorzystać z akordów, które podałam w filmiku. Możesz użyć swoich, innych. Możesz posłużyć się gitarą lub każdym innym instrumentem: ukulele, pianino, harfa… Co tylko chcesz! Nagraj to i wyślij mi do 15.11 na adres ramonaitel@gmail.com. Wszystkie filmiki trafią na mój fan page, a tam będą walczyć o oglądalność. Wygrywa filmik, który zdobędzie największą ilość odsłon. Dodatkowo wybiorę swojego ulubieńca i nie będę sugerowała się liczbą lajków ani odsłon, tylko sercem. Tę osobę zaproszę do wspólnego muzykowania. Może nagramy jakiś mój utwór? Może jakiś nowy utwór? A może utwór tej osoby? Może podzielimy się tym ze światem, a może nie? To będzie zależało tylko od nas. Do odważnych świat należy! Jestem bardzo ciekawa waszych filmików, tego jak zaśpiewacie piosenkę “Jak Ty”. Trzymam kciuki!” – ogłasza Ramona.

Nagrodą w konkursie jest 1000 zł. Dodatkową – wspólne muzykowanie z Ramoną. Ponadto Popheart.pl wybierze swojego laureata, któremu poświęci jeden z newsów na portalu. Na faworyta naszego serwisu czekają też płyty niespodzianki.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus