Koncert Natalii Nykiel w Klubie Stodoła już za kilka dni. WYGRAJ BILETY!

Natalia Nykiel już za kilka dni wystąpi w Klubie Stodoła! Warszawski koncert popularnej artystki odbędzie się 26 października, w ramach trasy “Total Tour”. W trakcie występu fani wokalistki usłyszą premierowy materiał z najnowszej płyty “Discordia”. Bilety na wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży, a Wy na naszej stronie możecie wygrać podwójne zaproszenie na ten długo oczekiwany koncert!

Natalia Nykiel wystąpi w warszawskiej Stodole zaledwie kilka dni po premierze najnowszego krążka, zatytułowanego “Discordia“. Będzie to drugi krążek w dorobku młodej wokalistki, wydany po trzech latach od debiutanckiego “Lupus Electro, za który Natalia Nykiel otrzymała szereg nominacji do nagród muzycznych, z czego wielu została laureatką. Została wyróżniona Złotą Płytą za album „Lupus Electro”, Diamentową Płytą za singiel „Bądź duży” i potrójną Platynową Płytą za singiel „Error”.

Do współpracy nad płytą „Discordia”, która ujrzy światło dzienne 20 października, Natalia Nykiel zaprosiła Marię Peszek, Julię Marcell, Dawida Podsiadło, Bunia i Kamila Durskiego. Premierowy materiał z nowego albumu fani artystki będą mogli usłyszeć już 26 października w Klubie Stodoła.

Chcesz być wśród nich? Weź udział w naszym konkursie. Napisz w komentarzu dlaczego chcesz wybrać się na warszawski koncert Natalii Nykiel. Autora najlepszego komentarza nagrodzimy podwójną wejściówką. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 października.

 

Bilety w cenach 42 PLN (stojące) oraz 62 PLN (balkon) są jeszcze do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) lub na www.stodola.pl.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus