Koncert Imany w Krakowie | POPHEART.pl

Koncert Imany w Krakowie. Zobacz zdjęcia z wydarzenia

We wtorek, 17 października w Tauron Arena Kraków wystąpiła Imany. Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach wokalistka powróciła do Polski. Jej pierwszy album „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we FrancjiGrecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty.

W sierpniu ubiegłego roku ukazał się kolejny album artystki, “The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez duet Filatov & Karas.

Mamy dla was kilka zdjęć z krakowskiego koncertu. Więcej fotografii znajdziecie na fanpage Moniki Drużkowskiej, której dziękujemy za wykonanie relacji foto.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus