Kasia Nosowska potwierdza: Zespół Hey zawiesza działalność

To pewne. Zespół Hey zawiesza działalność. Katarzyna Nosowska, wokalistka formacji w najnowszym wywiadzie potwierdziła, że zespół robi sobie przerwę. Nie wiadomo jak długo ona potrwa…

Zespół Hey wyruszy w trasę koncertową “Fayrant” oraz zapowiedział wydanie specjalnego albumu, który miałby podsumować 25-lecie ich działalności. Fani zaczęli zastanawiać się, czy nazwa trasy nie oznacza przypadkiem końca działalności grupy. Niestety, ich obawy potwierdziły się.

– Nazwę wybraliśmy nie bez powodu, żeby nie dramatyzować, ale rzeczywiście chodzi o zawieszenie działalności. Zespół Hey będzie do zobaczenia tylko na tej trasie, a potem już nie. Podjęliśmy decyzję, że najwyższa pora dać odpocząć od nas ludziom. Jesteśmy wszyscy w zespole już w tym wieku, że to chyba ostatni moment, żeby poczuć, jak to jest ryzykować. Dowiedzieć się, kim jesteśmy bez tego projektu – powiedziała Kasia Nosowska w “Zwierciadle”.

Wokalistka jednocześnie uspokoiła fanów i zapewniła, że zawieszenie działalności nie oznacza końca zespołu istnienia Hey. – Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy. Z decyzją nosiliśmy się od prawie roku. Przyznaję się oficjalnie, że inicjatorką tego pomysłu byłam ja. Chłopcy musieli się z tym stopniowo ułożyć – dodała.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus