Jessie J prezentuje kolejny utwór z płyty “R.O.S.E.”! Posłuchaj premierowej kompozycji “Not My Ex”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Jessie J potwierdziła jakiś czas temu zakończenie prac nad swoim nowym materiałem. Nadchodzące wydawnictwo Cornish ma się znacznie różnić od jej dotychczasowych dokonań i być odzwierciedleniem zmian w jej życiu, co spotkało się z ciepłym przyjęciem fanów i – niestety – jak dotąd komercyjną klęską. Artystka jednak nie poddaje się i zaprezentowała właśnie kolejny utwór ze swojego nadchodzącego projektu.

Utwór “Not My Ex” jest drugim po wydanym niedawno singlu “Think About That” przedsmakiem nowego materiału Jessie J, który znajdzie się na czwartym studyjnym albumie wokalistki zatytułowanym „R.O.S.E.”. Zgodnie z zapowiedziami piosenka trafiła do serwisów strumieniowych i sprzedaży cyfrowej w ten piątek, 6 października. Nie wiemy jeszcze w tym momencie czy do utworu został już zrealizowany teledysk, jednak wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie już wkrótce. Okładkę singla “Not My Ex” możecie zobaczyć poniżej!

Jessie J "Not My Ex" cover

Jessie J / Republic Records

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Jessie J zatytułowany „Sweet Talker” ukazał się jeszcze w 2014 roku, a przez mijające miesiące wokalistka uraczyła także fanów coverem piosenki „Can’t Take My Eyes Off You” oraz oryginalnym utworem „Real Deal” nagranymi na potrzeby różnych kampanii reklamowych. Wydawnictwo “R.O.S.E.” trafić ma do sprzedaży prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku. Nowej piosenki Cornish możecie oczywiście zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba kompozycja “Not My Ex”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus