Imany zagra w Polsce. Kasia Moś supportem w Krakowie

Już 17 października w Krakowie zaśpiewa francuska wokalistka Imany. Przed jej koncertem w Tauron Arena Kraków publiczność będzie mogła usłyszeć Kasię Moś. Pozostałe dwa koncerty odbędą się w Poznaniu i Warszawie.

Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach Imany powraca do Polski. Jej pierwszy album „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W sierpniu ubiegłego roku ukazał się kolejny album artystki, “The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez duet Filatov & Karas.

Przed Imany w Krakowie usłyszymy Kasię Moś. To właśnie ona reprezentowała Polskę podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie, od września możemy oglądać ją w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, co nie przeszkadza jej w pracy nad nowym albumem.

 

Imany w Krakowie
17 października (wtorek) 2017
Kraków @ TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 149-199 PLN dostępne na Eventim.pl

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus