Honorata Skarbek powraca z singlem “Na koniec świata”!

Po dwóch latach nieobecności na rynku muzycznym, Honorata Skarbek powraca z nowym singlem. Jest to pierwsza muzyczna zapowiedź jej czwartego albumu.

Za utwór “Na koniec świata” odpowiadają Honorata Skarbek, Lanberry oraz Piotr Siejka. Utwór zwiastuje czwarty album wokalistki, którego data premiery nie jest jeszcze znana. Za teledysk do utworu odpowiadają IMAGA.pl oraz sama Honorata.

Oto co o swoim singlu mówi wokalistka:

Piosenka “Na koniec świata” jest pierwszym singlem z mojej 4 płyty studyjnej. Długo szukaliśmy odpowiedniego utworu na mój powrót, po 2-letniej przerwie, a kiedy usłyszeliśmy “Na koniec świata” wspólnie stwierdziliśmy, że to jest właśnie TO. To połączenie nowoczesnych, tanecznych brzmień z nutką intrygującego zwrotu akcji. Nie chciałam stworzyć oczywistej, prostej piosenki, która już po pierwszych taktach, pokazuje słuchaczowi, czego może się spodziewać. Nieoczywiste, zaciekawiające zwrotki z minimalistycznymi dźwiękami oraz tajemniczy bridge w połączeniu z tanecznym i prostym refrenem, sprawiają, że mogłam dać swoim słuchaczom prawdziwą siebie, czyli połączenie dwóch światów, tworzących jedną całość, którą mam nadzieję, że pokochają i której będą chcieli słuchać do końca świata i o jeden dzień dłużej  😉 

Honorata powiedziała także kilka słów odnośnie teledysku:

Teledysk do piosenki “Na koniec świata” przedstawia wizję zagubionej dziewczyny, która próbuje bezskutecznie wrócić do dawnych uczuć i emocji, łączących ją z bliską osobą. Jej brak, zaprowadził ją na koniec świata, bo często tak się właśnie czujemy, kiedy tracimy coś, w czym pokładaliśmy swoje nadzieje. W teledysku walczy sama ze sobą, nie może znaleźć sobie miejsca, targają nią wewnętrzne emocje. Tak jak w życiu każdego z nas- upadamy, podnosimy się i biegniemy szybko przed siebie, próbując uciec przed tym, co nas przytłacza, wymijając ulotne i zgubne uczucia, które wprowadzając zamęt w naszą codzienność. Często jednak, na koniec, okazuje się, że przyznając się do swoich słabości, obnażeni z emocji, zostajemy nadzy, ale z iskierką nadziei, że uda nam się pozbierać ten cały pył, po straconych nadziejach i ponownie złożyć nasz świat w jedną całość.

W lipcu 2015 roku ukazał się trzeci krążek artystki, zatytułowanyPuzzle”, który na chwilę obecną zamyka jej dyskografię. Obecnie wokalistka pracuję nad swoim czwartym studyjnym albumem, który pojawi się w 2017 roku.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus