“Hiding In The Water” – nowy singiel MaRiny

8 października MaRina gościła w programie “Dzień Dobry TVN”, gdzie ogłosiła premierę swojego nowego, trzeciego już singla zwiastującego nowy album.

Utwór “Hiding In The Water” pojawił się dziś na oficjalnym kanale YouTube wokalistki. Jest to trzeci po “On My Way i “Takin’ Ya Rock Out” singiel zapowiadający kolejny album studyjny MaRiny, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Wokalistka zdradziła w wywiadzie w “Dzień Dobry TVN”, że płyta jest już nagrana i w przyszłym tygodniu trafia do tłoczenia. MaRina nie chciała jednak zdradzić dokładnej daty premiery krążka. Czy będzie to niespodzianka?

Oto co wokalistka napisała o singlu “Hiding In The Water” na swoim profilu Facebook:

Kochani, odsłaniam dla Was kolejny numer z mojego nadchodzącego albumu . To szczególnie ważna dla mnie piosenka… w moim odczuciu jedna z lepszych jakie udało mi się skomponować. Myślę, że bardzo dobrze oddaje charakter mojego albumu. Mam nadzieję, że poczujecie ją.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus