French Montana w remiksie singla Fifth Harmony! Posłuchaj nowej wersji utworu “He Like That”

Amerykańska grupa Fifth Harmony kontynuuje promocje związane ze swoim trzecim studyjnym krążkiem. Po wydanych dotąd singlach „Down” oraz “He Like That”, które są pierwszym przedsmakiem nowego materiału dziewczyn już po odejściu Camili Cabello, każda z członkiń skupia się teraz głównie na aktywnościach związanych z ich nową płytą. Dodatkowo do sieci trafił właśnie remiks drugiej z piosenek, w którym usłyszymy także znanego amerykańskiego rapera.

Piosenka “He Like That” znalazła się na ostatnim wydawnictwie Fifth Harmony zatytułowanym “Fifth Harmony”, które trafiło do regularnej sprzedaży 25 sierpnia nakładem wytwórni Syco Music i Epic Records. Utwór jest jednocześnie drugim oficjalnym singlem z płyty i doczekał się również swojego oficjalnego teledysku, który trafił do sieci jeszcze w sierpniu. To jednak nie wszystko – dziś dodatkowo pojawił się remiks tej kompozycji, w którym oprócz dziewczyn usłyszymy także rapera Frencha Montanę. Jakość nowej wersji singla i rzeczywistą konieczność jej powstania pozostawiamy Wam do indywidualnej oceny.

Fifth Harmony "He Like That" remix cover

Fifth Harmony / French Montana / Epic Records / Syco Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamykają trzy albumy studyjne: “Reflection”, “7/27” oraz “Fifth Harmony”. Warto w tym miejscu wspomnieć także, że nad swoim debiutanckim albumem pracuje również była koleżanka dziewczyn Camila Cabello – jakiś czas temu do sieci trafiły jej nowe utwory zatytułowane „Havana” oraz „OMG”, a płyta „The Hurting. The Healing. The Loving” ukazać się ma podobno już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Remiksu “He Like That” możecie oczywiście posłuchać w jednym z poniższych linków. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus