Fifth Harmony nagrały wspólny singiel z Pitbullem! Posłuchaj utworu “Por Favor”

Amerykańska grupa Fifth Harmony obecnie promuje swój trzeci studyjny album. Po wydanych dotąd singlach “Down” oraz “He Like That” wraz z jego remiksową wersją, każda z członkiń skupia się zarówno na aktywnościach związanych z ich nową płytą jak i projektach solowych. To jednak nie przeszkodziło im we wzięciu udziału w projekcie pobocznym. Dziewczyny z Fifth Harmony nagrały zupełnie nowy utwór we współpracy z popularnym raperem!

Piosenka “Por Favor” to najnowszy wspólny singiel grupy Fifth Harmony i rapera Pitbulla, który swoją premierę miał 27 października w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Nad utworem poza raperem pracowali, m.in. Usher czy Alicia Keys, a efekt finalny został wydany w dwóch wersjach językowych – angielskiej oraz hiszpańskojęzycznej. Prawdopodobnie w najbliższym czasie do sieci trafi również teledysk, jednak na ten moment nie ma żadnych konkretnych informacji o jego nakręceniu, czy daty premiery.

Por Favor Okładka

Mr. 305 Records / RCA Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy Fifth Harmony zamykają trzy albumy studyjne: “Reflection”, “7/27” oraz “Fifth Harmony”. Raper Pitbull w ostatnim roku zaprezentował swój album “Climate Change”, a dwa lata wcześniej hiszpańskojęzyczny krążek “Dale”. Najnowszego utworu Pitbulla z grupą Fifth Harmony możecie posłuchać poniżej w obydwu wersjach językowych. Jak Wam się podoba ta kolaboracja?


Udostępnij na Google Plus