Fergie już wkrótce wyruszy w trasę! | POPHEART.pl

Fergie potwierdza trasę promującą “Double Dutchess”! “Chcę wcielić te wszystkie wizualne elementy w życie!”

Nie da się ukryć, że amerykańska wokalistka i autorka tekstów Fergie ma za sobą prawdopodobnie jeden z najcięższych momentów w swojej dotychczasowej karierze. Najnowszy album artystki zatytułowany “Double Dutchess” nie tylko pozostawił ją podobno jak dotąd z długami i raczej nie zaskarbił sobie sympatii krytyków muzycznych, ale także uzyskał dość niskie wyniki sprzedaży przez wcześniejszy wyciek materiału do sieci. Uspokajamy jednak, że Fergie nie zamierza się poddawać i potwierdza, że już wkrótce wyruszy w trasę promującą wydawnictwo!

Na taką wiadomość z pewnością czekało wielu fanów! W najnowszej rozmowie Fergie z dziennikarzem programu E! News artystka jednoznacznie potwierdziła, że przygotowuje się żeby już wkrótce wyruszyć w trasę koncertową promującą jej najnowszy album “Double Dutchess”. Wokalistka ma już także konkretne plany dotyczące efektów wizualnych, które wykorzysta podczas koncertów, a ogłoszenia dat jej najbliższych występów spodziewać możemy się prawdopodobnie już wkrótce. Nie wiemy jeszcze niestety czy trasa obejmie jedynie Stany Zjednoczone, ale trzymamy kciuki także za koncerty w Europie!

Oczywiście, trasa odbędzie się już wkrótce. Nie mam aż tyle do roboty żeby nie koncertować. Chcę wcielić te wszystkie wizualne elementy w życie, bo teledysk i scena to dwie zupełnie różne rzeczy. Kiedy występujesz te elementy są całkowicie inne.

Przypomnijmy, że najnowsze wydawnictwo Fergie trafiło do sprzedaży jeszcze w zeszłym miesiącu, a swoją debiutancką płytę artystka wydała jeszcze w 2006 roku. Płyta zatytułowana „The Dutchess” spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów oraz wygenerowała na świat takie hity jak „Fergalicious” czy „Big Girls Don’t Cry”. W oczekiwaniu na daty koncertów artystki proponujemy Wam jeszcze raz przesłuchać jej najnowsze wydawnictwo “Double Dutchess”, do którego link pozostawiamy poniżej! Myślicie, że doczekamy się kiedyś koncertu Fergie w Polsce?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus