Ed Sheeran złamał rękę. Co z jego trasą koncertową? | POPHEART.pl

Ed Sheeran złamał rękę. Co z jego trasą koncertową?

Ed Sheeran ma obecnie dwutygodniową przerwę pomiędzy koncertami ze swojej światowej trasy “÷ Tour”. Wokalista uległ jednak wypadkowi, który może mieć wpływ na zbliżające się koncerty w Azji.

Autor hitu “Shape Of You” przygotowuje się obecnie do kolejnej części swojej trasy koncertowej, w której tym razem zawita do Azji. Pierwszy azjatycki koncert ma odbyć się 22 października w tajwańskim Tajpej. Nie wiadomo jednak czy koncert dojdzie do skutku, a to za sprawą wypadku, który przydarzył się Edowi. Wokalista złamał rękę.

“Miałem wypadek na rowerze. Czekam obecnie na diagnozę lekarzy, która może wpłynąć na moje nadchodzące koncerty. Czekajcie proszę na informacje” – napisał Ed na swoim Instagramie.

Złamana ręka może wpłynąć na przełożenie zbliżających się dat koncertów na późniejsze terminy. Ed przez cały koncert gra bowiem na gitarze, a ze złamaną ręką z pewnością nie będzie w stanie dać show.

Przypominamy, że wokalista zawita również ze swoją trasą do Polski. Sheeran da dwa koncerty na Stadionie Narodowym (11 i 12 sierpnia 2018 roku).

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus