Dziś premiera albumu “Listen Without Prejudice Vol.1. MTV Unplugged”

Dziś premiera wyjątkowego wydawnictwa. Światło dzienne ujrzał bowiem nowy krążek George’a Michaela. “Listen Without Prejudice Vol. 1” ukazało się w specjalnej wersji, która z pewnością zadowoli niejednego fana twórczości zmarłego muzyka. Wydawnictwo promowane jest przez utwór “Fantasy”. 18 października dostaliśmy klip do niego.

Na początku roku 2016 George Michael planował reedycję jednej z najsłynniejszych swoich płyt – “Listen Without Prejudice Vol. 1” wraz z równie słynnym koncertem, który nigdy nie ukazał się na płycie: MTV Unplugged. Prace nad wznowieniem całego wydawnictwa przerwała tragiczna śmierć Michaela w grudniu 2016 roku.

“Listen Without Prejudice Vol 1” to drugi w karierze solowy album George’a Michaela z 1990 roku, na którym znalazły się takie przeboje jak “Freedom! ’90”, “Praying For Time”, “Waiting For That Day” czy “Cowboys and Angels” – teraz specjalnie zmasterowane na potrzeby niniejszej reedycji. Koncert MTV Unplugged z 1996 zawiera największe hity Wham! oraz piosenki z albumów “Faith”, “Listen Without Prejudice Vol. 1″ oraz “Older”.

George Michael sprzedał do tej pory 120 milionów płyt i na zawsze pozostanie jednym z najważniejszych wokalistów muzyki pop na świecie. Reedycja “Listen Without Prejudice Vol.1” ukazuje się w sprzedaży cyfrowej oraz na nośnikach fizycznych  – 2CD, w specjalnym boxie 3CD+DVD oraz na płycie winylowej.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus