Dua Lipa wybrała kolejnego singla ze swojej debiutanckiej płyty?

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy, że Dua Lipa planuje wydać jeszcze dwa single ze swojego debiutanckiego albumu. Wszystko wskazuje na to, że brytyjska stacja radiowa zdradziła właśnie tytuł pierwszego z nich.

Radio 1 FM dodało do swojej listy nadchodzących singli utwór “IDGAF” z debiutanckiego albumu Duy Lipy. Prawdopodobnie więc będzie to kolejny, siódmy już singiel promujący krążek Brytyjki.

Potwierdzają się zatem wcześniejsze informacje, które ucieszyły fanów wokalistki. Jakiś czas temu Phil Christie, szef brytyjskiego oddziału Warner Music, powiedział, że jeszcze dwie piosenki z albumu Duy Lipy otrzymają status singla.

“Mamy jeszcze dwa inne single, które zostaną wydane z tej płyty i są dowodem o jakości tego albumu” – powiedział w rozmowie z Music Week.

Przypominamy, że jej ostatni singiel “New Rules” okazał się wielkim hitem w Wielkiej Brytanii i pomógł wokalistce zdobyć szczyt brytyjskiej listy przebojów. Dua była pierwszą kobietą od czasu Adele i jej przeboju “Hello”, która znalazła się na szczycie zestawienia Official Singles Chart.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus