Dua Lipa w coverze utworu “Bang Bang”! | POPHEART.pl

Dua Lipa w coverze utworu “Bang Bang”!

Dua Lipa na popularność nie może narzekać – jej ostatni singiel “New Rules” zdobył szczyt notowania UK Singles Charts, a w Stanach Zjednoczonych powoli osiąga top40 tutejszej listy przebojów. Od czasu do czasu piosenkarka udziela się w pobocznych projektach, a ten, o którym wspominamy w dzisiejszym newsie, jest jednym z nich.

Jakiś czas temu piosenkarka wzięła udział w reklamie dla firmy Patrizia Pepe by zareklamować nową kolekcję ubrań. W krótkim spocie mogliśmy usłyszeć fragment coveru “Bang Bang” w wersji studyjnej. Filmik prezentujemy poniżej:

Fani jednak domagali się swojego i pragnęli usłyszeć pełną wersję w wykonaniu Duy Lipy. Tak też się stało – wytwórnia 20 października dla Włoch wydała specjalną edycję, gdzie prócz piosenek w standardzie dołączyli znane nam z edycji rozszerzonej “Dreams” oraz właśnie wcześniej wymienioną aranżację wokalistki, którą możecie przesłuchać pod tym akapitem.

Jak wrażenia? Wolicie wersję Brytyjki, czy wersję oryginalną w wykonaniu Cher?

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus