Demi Lovato i Luis Fonsi we wspólnym klipie? | POPHEART.pl

luisfonsi-demilovato

Demi Lovato i Luis Fonsi nagrali wspólny teledysk?

Amerykańska wokalistka Demi Lovato i autor przeboju “Despacito”, portorykański piosenkarz Luis Fonsi mogą już niedługo zaskoczyć swoim wspólnym dziełem. Już od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje na temat singla tego duetu, a wydarzenia z ostatnich dni powoli wskazują na to, że jest to prawda. O co chodzi?

Portorykański wokalistka Luis Fonsi po premierze swojego największego hitu “Despacito” i wydaniu albumu kompilacyjnego zajął się nagrywaniem kolejnych premierowych utworów. W ostatnich dniach Luis pochwalił się zdjęciem na Instagramie z planu nowego teledysku, z którego dowiedzieć się mogliśmy o zakończonych pracach związanych z jego nagrywaniem. Co ciekawe, Demi Lovato tego samego dnia również pochwaliła się zdjęciem z garderoby z planu teledysku. Fani obydwojga wokalistów mogli się jedynie zastanawiać i wnioskować, iż jest to ten sam klip lub mógł to być zbieg okoliczności, ale sami artyści postanowili podgrzać całą atmosferę… komentując wzajemnie swoje zdjęcia!


Aktywności te wskazywać więc mogą, że Demi i Luis nagrali wspólny teledysk, którego premiery możemy się spodziewać już niedługo. Według plotek zupełnie nowy hiszpańskojęzyczny utwór wraz z teledyskiem ma mieć premierę w listopadzie. Oczywiście informacje te nie zostały potwierdzone i są raczej domysłami, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. W najbliższym czasie powinniśmy więc otrzymać potwierdzenie od obojga artystów. Jesteście gotowi na kolejny hit na miarę “Despacito”?

Udostępnij na Google Plus