Debiut Camili Cabello dopiero w 2018 roku! “Chcę, żeby każdy utwór brzmiał jak potencjalny singiel!”

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań mieliśmy pierwotnie usłyszeć jeszcze w tym roku. Wygląda jednak na to, że na resztę premierowych kompozycji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Taki scenariusz był niestety do przewidzenia. W najnowszej rozmowie z portalem Official Charts Camila Cabello przyznała, że jej debiutancki album “The Hurting, The Healing, The Loving” ostatecznie ukaże się dopiero w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Jako powód opóźnienia płyty Cabello podaje chęć dopracowania materiału, który, po nagłym sukcesie piosenki “Havana”, nie jest już tak aktualny muzycznie jak sobie tego wcześniej życzyła. Dodatkowo wokalistka potwierdziła, że “wydawnictwo jest gotowe w około 80 procentach” i niestety prawdopodobnie zabraknie na nim piosenki “Crying in the Club”, która jej zdaniem nie pasuje już do zakładanej koncepcji.

Myślę, że album ukaże się w pierwszych miesiącach przyszłego roku. W życiu mam szansę nagrać tylko jeden debiutancki album i w tym momencie mam bardzo dużo utworów, które traktuję z ogromną pasją. Jest wiele wydawnictw, na których niektóre piosenki nie są tak dobre jak single – chcę, żeby każdy utwór na płycie brzmiał jak potencjalny singiel. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić wydania czegoś co nie brzmi w ten sposób. Przykładem jest “Havana” – jestem dumna z tej piosenki i chcę czuć ten rodzaj przywiązania do każdej z kompozycji. (…) Nie sądzę, żeby “Crying in the Club” miało się znaleźć na płycie, już nie. Wciąż pracuję nad pełną tracklistą, ale czuję, że “Havana” to dla mnie zupełnie nowy rozdział. Wszystko musi być dopracowane i spójne.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach związanych z dwoma pierwszymi studyjnymi albumami dziewczyn. Aktualnie wokalistka promuje swój najnowszy singiel “Havana”, który według najnowszych informacji już wkrótce doczeka się oficjalnego teledysku. W ramach oczekiwania pozostawiamy Wam ten utwór do ponownego (lub pierwszego) przesłuchania! Czekacie na debiutancki album Camili?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus