daya-new

Daya powraca! Obejrzyj teledysk do premierowej piosenki “New”

Grace Martine Tandon, czy po prostu Daya, znana jest szerszej publice z takich utworów jak “Hide Away” czy hitowego “Don’t Let Me Down” nagranego we współpracy z The Chainsmokers. Młoda wokalistka do tej pory ma na swoim koncie eponimiczną EP-kę oraz pełny album “Sit Still, Look Pretty” dzięki któremu zdobyła ogólnoświatowy rozgłos. Po dłuższej przerwie wokalistka powraca z nowym materiałem!

Piosenka “New” to pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa, który Daya wydała pod szyldem wytwórni Interscope Records. Jest to świeży start dla wokalistki i zapowiada jej nową erę.  Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 12 października. Kompozycja została napisana przez Dayę wraz z Brettem McLaughlinem oraz Mikkelem Eriksenem, który wchodzi w skład duetu Stargate odpowiedzialnego za produkcję. Teledysk do piosenki został wyreżyserowany przez Tobiasa Nathana, a jego premiera odbyła się na oficjalnym kanale YouTube wokalistki.

Daya - New Cover

Daya / Interscope Records

Przypomnijmy, że Daya znana jest z takich hitów jak “Hide Away”, który w Stanach Zjednoczonych dotarł do 23 miejsca na liście Billboardu oraz “Don’t Let Me Down” nagranego z The Chainsmokers. Artystka do tej pory wydała EP-kę “Daya” oraz album “Sit Still, Look Pretty”, a najnowszy singiel “New” zapowiada zupełnie nowy start. Poniżej prezentujemy Wam teledysk artystki do premierowej kompozycji. Jak Wam się podoba nowa odsłona?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus