Daria Zawiałow w klipie do “Na Skróty”! | POPHEART.pl

Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk! Zobacz klip do singla “Na Skróty”

Zdobywająca ostatnimi czasy ogromną popularność w naszym kraju wokalistka Daria Zawiałow dała się bliżej poznać dzięki udziałowi w jednej z edycji polskiego “X Factora”. Artystka w marcu br. roku wydała debiutancki album “A Kysz!”, który ukazał się niedawno ponownie w formie reedycji z kilkoma niepublikowanymi wcześniej kompozycjami. Jedną z nich jest piosenka “Na Skróty”, do której teledysk właśnie oficjalnie zadebiutował w sieci!

Najnowszym singlem Darii Zawiałow została niedawno kompozycja zatytułowana “Na Skróty”, która znalazła się na wydanej 6 października reedycji wydawnictwa “A Kysz!”. Tekst do utworu napisała sama artystka, natomiast muzykę pomógł jej skomponować Michał Kusz. Zapowiadany oficjalny teledysk do nagrania w reżyserii Dominiki Podczaskiej zadebiutował w sieci tydzień później – 13 października. Główną rolę w obrazie zagrał wokalista grupy Coma i solista Piotr Rogucki.

Przypomnijmy, że “A Kysz!” to pierwsza długogrająca płyta Darii Zawiałow, która na sklepowe półki trafiła 3 marca 2017 roku dzięki wytwórni Sony Music Poland. Wydawnictwo było promowane m.in. singlami “Malinowy Chruśniak” czy “Miłostki”. Dodatkowo 5 października wystartowała jesienno-zimowa trasa koncertowa odbywająca się pod hasłem „A KYSZ TOUR”, dzięki której będziecie mogli zobaczyć Darię w aż trzynastu polskich miastach. Teledysk do “Na Skróty” pozostawiamy Wam do obejrzenia poniżej!

Udostępnij na Google Plus